Dzisiaj jest 10.04.2021r.

Słowo proboszcza do Parafian

Kochani!

Zawsze przeżywaliśmy czas Triduum Paschalnego i nasze świętowanie razem, we wspólnocie. Trudna sytuacja sprawia że musimy pozostać w domach dla naszego dobra, w trosce o życie i zdrowie. Modlę się w Waszej intencji, mając nadzieję, że korzystacie z możliwości uczestnictwa w Liturgii Kościoła za pośrednictwem mediów. Polecam Was dobremu Bogu. Szczególnie w tym świątecznym czasie, który jest tak odmienny od świąt , które zwykliśmy celebrować. Niech to trudne doświadczenie nie oddala nas ale zbliża do Zmartwychwstałego Pana. Niech On otoczy Was Kochani swoją opieką, pomnoży siły, błogosławi we wszystkich dobrych poczynaniach. Bądźmy w duchowej łączności. Stając przy ołtarzu mam przed oczyma Wasze twarze, patrząc na puste miejsca widzę konkretne osoby, przypominam sobie nasze rozmowy z kolędy, z kancelarii. Każdej niedzieli i świątecznego dnia cieszyłem się Waszą fizyczną obecnością, gdy mogliśmy wspólnie razem uwielbiać dobrego Boga.  Teraz wierzę, że łączy nas duchowa więź poprzez osobę żyjącego w Kościele Jezusa.Wierzę i ufam, że gdy ustanie zagrożenie odnajdziemy się mocniejsi w naszej wspólnocie! Pomimo tak wielu niedogodności w tym czasie życzę aby te Święta niosły ze sobą wewnętrzny pokój, radość ducha i dawały nadzieję! Chrystus Zmartwychwstał Alleluja.

 Wasz proboszcz- ks. Jarek 

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót