Dzisiaj jest 10.04.2021r.

Gorąca prośba. Apel o modlitwę.

APEL

W tym tak trudnym okresie dla każdego z nas pamiętajmy o naszej wspólnocie. Mimo, iż nie możemy się spotykać ze wzgledu na zagrożenie chorobą - nie zapominajmy o MODLITWIE. W naszych codziennych rozmowach z Bogiem prośmy za wszystkimi chorymi, starszymi, pogubinymi parafianami. Niech Dobry Ojciec pobłogosławi im wszystkim, wleje otuchę w serca,  nas zaś zmobilizuje do wiekszej aktywności - w rodzinie, wśród znajomych, w pracy. To nic, że na razie wirtualnie w sieci, poprzez telefony. Ważna jest nasza obecność wśród nich i MODLITWA. Nie zapominajmy także o ich potrzebach materialnych - może komuś z sąsiadów potrzeba zrobić jakieś zakupy, podzielić się dobrym słowem (mamy telefony, możemy rozmawiać zachowując odległość).

Pamietajmy o naszym Proboszczu. Teraz szczególnie potrzebne Mu jest  Mu potrzebne wsparcie duchowe. Do jego obowiązków należy towarzyszenie nam w chwilach trudnych (choroba, śmierć), On naraża się kontakując bezpośrednio z wieloma ludźmi - módlmy się w Jego intencjach.

I na koniec bardzo ważna rzecz. Co do świątyni. Mamy jeszcze okres  zimowy. Trzeba ją ogrzewać, oświetlać, a środki na to pochodziły z naszej ofiarności podczas Mszy świętych. Teraz ich brakuje. Kto wiec może, poczuwa się do odpowiedzialności za naszą wspólnotę - niech wrzuci swój "wdowi grosz".

Konto parafialne: Bank Spółdzielczy 22 8780 0007 0000 2772 1000 0001

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót